HLEDAT
MENU

Setkání s realitou

Setkání s realitou
ZAVŘÍT

EMOCE

bezpečnostdopravní nehodamladý řidičrychlost

VIDITELNOST

dopravní nehodachodcividitelnost

RIZIKOVÝ ÚSEK

bezpečnostdopravní nehoda
Všechna videa z kategorie

O kampani

Kampaň Ty to zvládneš - setkání s realitou představuje úderná a inovativní instruktážně analytická videa vycházející z reálných dopravních nehod. 

V projektu se představí divákům unikátní spojení reálných záběrů složek IZS ze zásahů společně s analýzou nehod a preventivně emotivním sdělením z úst záchranářů. Díky analytické části a výpovědím záchranářů zasahujících na místě události kampaň seznámí diváka jak s průběhem zásahu, tak hlavně s důvody vzniku nehody a zejména pak specifikací chyb. 

Cílem je, aby si divák uvědomil rizika a velkým přáním je, aby tato kampaň pomohla snížit počet dopravních nehod na MINIMUM.ŘIDIČI - MOTORKÁŘI - CYKLISTI - CHODCI
Všichni jsou účastníci silničního provozu, všichni mají zodpovědnost a všichni mají určitý podíl na dění na našich silnicích. 
Každý z nás je alespoň jedním z nich.
Příběhy ze životaGalerie

Partneři

Asociace Záchranný kruh

Stojíme za touto kampaní
Jsme nezisková organizace, která sdružuje záchranářské subjekty a další instituce. Společně vyvíjíme a realizujeme projekty týkající se informování, vzdělávání a prevence v oblastech běžných rizik a mimořádných událostí. Více o nás najdete na našem webu www.zachrannykruh.cz.

Kontaktujte nás